Dzi: 2016

Najbli窺ze wydarzenie:

Strona G堯wna GOK Kontakt z nami Urz康 Gminy Micha這wo

AKTUALNO列I, WYDARZENIA, INFORMACJE

Chcesz mie realny wp造w na kultur w naszej gminie? We sprawy w swoje r璚e, wypowiedz si i pom騜 nam aktywnie w jej kreowaniu! Prosimy Ci o wype軟ienie poni窺zej ankiety!

Zosta豉 ona stworzona w celu poznania Twojej opinii dotycz帷ej spraw zwi您anych z kultur i sp璠zaniem czasu wolnego w gminie Micha這wo. Uzyskane w ten spos鏏 informacje wp造n na planowanie i realizacj dzia豉 kulturalnych w gminie.

ROZWI* ANKIET

Projekcja film闚 w GOK! Szczeg馧y na plakacie poni瞠j:

Szanowni Pa雟two! Zapraszamy na kolejne spotkania dotycz帷e projektu Dom Kultury+. Jeste mieszka鎍em Nowej Woli, Bondar, Sokola i okolic? Zrealizuj swoje pomys造, przyjd, otrzymaj dofinansowanie! Szczeg馧y na plakatch poni瞠j. Zapraszamy!

Ju 9 marca spotkanie w 安ietlicy w Hieronimowie! Szczeg馧y na plakacie poni瞠j:

Zapraszamy na warsztaty tworzenia pisanek metoda batiku. Czwartek (02.03.17) godz. 17 - 19, pi徠ek (03.03.17) godz. 18 - 20. Prosimy o przynoszenie ze sob wydmuszek jaj.

Ju 9 marca - KABARET WIDELEC - specjalnie na Dzie Kobiet w GOK Micha這wo!

Projekcja filmu Tomasza Wi郾iewskiego (PFDiF) pt:" Tu nikt nie jest sam"

Zaplanuj tydzie z GOK!

Mannequin challenge w Micha這wie!

Starsze wiadomo軼i dost瘼ne s w dziale ARCHIWUM

Gminny O鈔odek Kultury w Micha這wie, ul. Bia這stocka 19, 16-050 Micha這wo, tel/fax (85) 7189019, NIP 9661830430, REG. 200057086
© 2006-2014 GOK Micha這wo. Wszelkie prawa zastrze穎ne.