Dzi: 2016

Najbli窺ze wydarzenie:

Strona G堯wna GOK Kontakt z nami Urz康 Gminy Micha這wo

AKTUALNO列I, WYDARZENIA, INFORMACJE

Bia這ruskie Spotkania Folkowe/ Bie豉ruskija Folk- sustreczy ju 6 sierpnia 2016! Szczeg馧y wkr鏒ce!

Uwaga! Informujemy, 瞠 lista uczestnik闚 pleneru w Sokolu jest ju zamkni皻a! Dzi瘯ujemy za ogromne zainteresowanie ale liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin III Pleneru Malarskiego Barwy Sokola.

Burmistrz Micha這wa i Gminny O鈔odek Kultury w Micha這wie, OSP, So速ys i Aktyw Bondar serdecznie zapraszaj na "Bandarouskuju Ha軼iouniu" 16 lipca 2016 r. o godz. 17.00 w Amfiteatrze w Bondarach. Szczeg馧y na plakacie poni瞠j:

Wakacyjny ogr鏚 zabaw za skwerkiem w GOKu ju od wtorku (05.07.2016r.) . Szczeg馧y na plakacie poni瞠j:

Wakacyjne warsztaty taneczne w GOK! Szczeg馧y na plakacie poni瞠j:

Dni Micha這wa 2016 przed nami! Szczeg馧y poni瞠j:

22 czerwca zapraszamy Pa雟twa do udzia逝 w imprezie podsumowuj帷ej sezon 2015/16 w Gminnym O鈔odku Kultury w Micha這wie. Szczeg馧y na plakacie poni瞠j:

20 maja zapraszamy Pa雟twa na koncerty ch鏎闚 XXXV Mi璠zynarodowego Festiwalu Muzyki Cerkiewnej. Szczeg馧y na plakacie poni瞠j:

Podlaski Pomost Kultury - rozpocz皻y! Nasz o鈔odek kultury w豉郾ie rozpocz掖 udzia w projekcie Wojew鏚zkiego O鈔odka Animacji Kultury w Bia造mstoku i Narodowego Centrum Kultury w Warszawie - czeka nas seria diagnoz badaj帷ych potrzeby, szkole i warsztat闚 podnosz帷ych kompetencje pracownik闚 oraz przez najbli窺ze 3 lata realizowa b璠ziemy w naszej gminie projekty regrantingowe. Zacie郾iamy przy okazji wsp馧prac z innymi o鈔odkami kulturalnymi i edukacyjnymi w regionie! Na pierwszym zdj璚iu, od lewej: Damian Dworakowski (WOAK), Katarzyna Monika Turosie雟ka-Durlik (BOK Bia這wie瘸), Beata Matyskiel (GOKSiR Korycin), Marcin Sek軼i雟ki (KOK Kolno), Marcin Siekierko (GOK Micha這wo).

Starsze wiadomo軼i dost瘼ne s w dziale ARCHIWUM

Gminny O鈔odek Kultury w Micha這wie, ul. Bia這stocka 19, 16-050 Micha這wo, tel/fax (85) 7189019, NIP 9661830430, REG. 200057086
© 2006-2014 GOK Micha這wo. Wszelkie prawa zastrze穎ne.