Dzi: 2017

Najbli窺ze wydarzenie:

Strona G堯wna GOK Kontakt z nami Urz康 Gminy Micha這wo

AKTUALNO列I, WYDARZENIA, INFORMACJE

Pe軟y grafik zaj耩 GOK w Micha這wie, do wyboru do koloru, dla ka盥ego co mi貫go! Zapraszamy! :)

Kino w GOK! Zapraszamy ju 11 pa寮ziernika! Szczeg馧y na plakatach poni瞠j :)

Ju od 27.09 w ka盥 鈔od odbywa si b璠 darmowe zaj璚ia ceramiczne dla os鏏 chc帷ych nauczy si podstaw ceramiki i w豉snor璚znie wykona pi瘯ne ceramiczne przedmioty! B璠zie to niepowtarzalna okazja do tw鏎czego sp璠zenia czasu, realizacji w豉snych pomys堯w i wzbogacenia si o samodzielnie wykonane ceramiczne cuda. Najbli窺ze zaj璚ia 27.09. w godzinach 17:00 19:00. Zaprasza Natalia W璚lik - Olszewska

Oferta zaj耩 na sezon 2017/2018! Szczeg馧y na plakatach poni瞠j:

"Gramy razem i uczciwie" - zaj璚ia zumba kids, zaj璚ia sportowe "fair- play" -czyli kolejny projekt realizowany w naszej gminie w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne. Zapraszamy! Szczeg馧y na plakacie! ;-)

"Legendy Micha這wa" - warsztaty filmowe -to nast瘼ny projekt realizowany w naszej gminie w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne. Zapraszamy! Szczeg馧y na plakacie! ;-)

Spotkanie organizacyjne wszystkich bywalc闚 安ietlicy w Nowej Woli ju 15.09.17 o godz. 16.00!

Uwaga! Oferta pracy!

Galeria zdj耩 ze 安i皻a Grzyba 2017.

Plener malarski "Barwy Sokola -IV (14-21.08) fotorelacja

Kochani! Zapraszamy na cykl warsztat闚 z edukacji 篡wieniowej w Juszkowym Grodzie! Akcj realizujemy w ramach projektu "Inicjaty-WY z kultur". Zapraszamy do udzia逝! Szczeg馧y na plakacie.

Do篡nki Gminne w Ja堯wce 27.08.17!

安i皻o Grzyba i Dzie Otwartych Wr鏒 CPL - 2.09.2017! Zapraszamy!

Bia這ruskie Spotkania Folkowe - ju 5 sierpnia!

Uwaga konkus!

Bandarouskaja Ha軼iounia - ju 15 lipca!

Wakacyjny ogr鏚 zabaw w GOKu!

Zapraszamy do udzia逝 w plenerze malarskim: "Barwy Sokola IV"! Szczeg馧y TUTAJ

Zako鎍zenie roku w GOKu - fotorelacja

Dni Micha這wa 2017 - fotorelacja

Dni Micha這wa - 16-17.06.2017! Zapraszamy!

Zako鎍zenie roku w GOKu!

Zatrudnimy ksi璕ow!

Szanowni Pa雟two! Projekt: "Inicjaty-Wy z kultur" uwa瘸my za otwarty! Zapraszamy do zapoznania si z poni窺zymi dokumentami i sk豉dania wniosk闚 Waszych w豉snych projekt闚 kulturalnych! Liczymy na Was! Termin tylko DO 5 CZERWCA!!!.

Wniosek konkursowy
Diagnoza potencja逝 i zasob闚 w zakresie kultury w Gminie Micha這wo

W ramach projektu "Inicjaty-WY z kultur" sfinansujemy od 3 do 7 najciekawszych pomys堯w os鏏 zainteresowanych animacj kultury z terenu Gminy Micha這wo!

Ju 26 maja (pi徠ek), godz. 19.00 na sali widowiskowej GOK w Micha這wie wyst徙i: Wzorcowy Dzieci璚y Ch鏎 Minskije zori Mi雟k (Bia這ru) wraz z koncertem Pami璚i Tamary So這niewicz. Koncert odbywa si w ramach XXXVI Mi璠zynarodowego Festiwalu Muzyki Cerkiewnej. Zapraszamy!

Starsze wiadomo軼i dost瘼ne s w dziale ARCHIWUM

Gminny O鈔odek Kultury w Micha這wie, ul. Bia這stocka 19, 16-050 Micha這wo, tel/fax (85) 7189019, NIP 9661830430, REG. 200057086
© 2006-2017 by GOK w Micha這wie. Wszelkie prawa zastrze穎ne.