Dzi: 2017

Najbli窺ze wydarzenie:

Strona G堯wna GOK Kontakt z nami Urz康 Gminy Micha這wo

AKTUALNO列I, WYDARZENIA, INFORMACJE

Bia這ruskie Spotkania Folkowe - ju 5 sierpnia!

Uwaga konkus!

Bandarouskaja Ha軼iounia - ju 15 lipca!

Wakacyjny ogr鏚 zabaw w GOKu!

Zapraszamy do udzia逝 w plenerze malarskim: "Barwy Sokola IV"! Szczeg馧y TUTAJ

Zako鎍zenie roku w GOKu - fotorelacja

Dni Micha這wa 2017 - fotorelacja

Dni Micha這wa - 16-17.06.2017! Zapraszamy!

Zako鎍zenie roku w GOKu!

Zatrudnimy ksi璕ow!

Szanowni Pa雟two! Projekt: "Inicjaty-Wy z kultur" uwa瘸my za otwarty! Zapraszamy do zapoznania si z poni窺zymi dokumentami i sk豉dania wniosk闚 Waszych w豉snych projekt闚 kulturalnych! Liczymy na Was! Termin tylko DO 5 CZERWCA!!!.

Wniosek konkursowy
Diagnoza potencja逝 i zasob闚 w zakresie kultury w Gminie Micha這wo

W ramach projektu "Inicjaty-WY z kultur" sfinansujemy od 3 do 7 najciekawszych pomys堯w os鏏 zainteresowanych animacj kultury z terenu Gminy Micha這wo!

Ju 26 maja (pi徠ek), godz. 19.00 na sali widowiskowej GOK w Micha這wie wyst徙i: Wzorcowy Dzieci璚y Ch鏎 Minskije zori Mi雟k (Bia這ru) wraz z koncertem Pami璚i Tamary So這niewicz. Koncert odbywa si w ramach XXXVI Mi璠zynarodowego Festiwalu Muzyki Cerkiewnej. Zapraszamy!

Starsze wiadomo軼i dost瘼ne s w dziale ARCHIWUM

Gminny O鈔odek Kultury w Micha這wie, ul. Bia這stocka 19, 16-050 Micha這wo, tel/fax (85) 7189019, NIP 9661830430, REG. 200057086
© 2006-2017 by GOK w Micha這wie. Wszelkie prawa zastrze穎ne.