CENTRUM WSI / Juszkowy Gród

Centrum Wsi w Juszkowym Grodzie

Centrum Wsi w Juszkowym Grodzie w swojej obecnej formie funkcjonuje od kilku miesięcy. Proponujemy mieszkańcom – starszym i młodszym – różne formy spędzania czasu wolnego oraz stwarzamy im możliwości do rozwoju własnych zainteresowań, uzdolnień, umiejętności poprzez organizowanie różnego rodzaju zajęć, imprez, zabaw, konkursów, warsztatów plastycznych i rękodzielniczych. Zajęcia są dopasowane do potrzeb wychowanków, z racji tego że placówka działa stosunkowo krótko- dużo rozmawiamy i staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom mieszkańców. Zapraszamy do nas!
         Nasza placówka współpracuje z pozostałymi Centrami Wsi, często spotykamy się na łączonych warsztatach przez co mamy możliwość współpracy z instruktorami prezentującymi inne techniki pracy.

Godziny otwarcia

Czwartek
12:00 - 20:00
zajęcia w świetlicy

Nadchodzące wydarzenia

Archiwum wydarzeń

Galeria

Informacje o Juszkowym Grodzie

Juszkowy Gród – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, w gminie Michałowo. Wieś królewska położona była w końcu XVIII wieku w starostwie niegrodowym jałowskim w powiecie wołkowyskim województwa nowogródzkiego. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa białostockiego. Przez wieś przebiegają drogi wojewódzkie nr 686 i 687. Juszkowy Gród jest siedzibą parafii prawosławnej pod wezwaniem Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy. We wsi znajduje się cmentarz prawosławny założony w 1909. Miejsce urodzenia poety Aleksandra Kazberuka. 

[źródło: Wikipedia]

Mapka dojazdu

Adres:
Centrum Wsi w Juszkowym Grodzie
Juszkowy Gród 20
16-050 Michałowo

Przewiń do góry Skip to content