CENTRUM WSI / Szymki

Centrum Wsi w Szymkach

Centrum Wsi w Szymkach w swojej obecnej formie funkcjonuje od kilku miesięcy. Proponujemy mieszkańcom – starszym i młodszym – różne formy spędzania czasu wolnego oraz stwarzamy im możliwości do rozwoju własnych zainteresowań, uzdolnień, umiejętności poprzez organizowanie różnego rodzaju zajęć, imprez, zabaw, konkursów, warsztatów plastycznych i rękodzielniczych. Zajęcia są dopasowane do potrzeb wychowanków, z racji tego że placówka działa stosunkowo krótko- dużo rozmawiamy i staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom mieszkańców. Zapraszamy do nas!
Nasza placówka współpracuje z pozostałymi Centrami Wsi, często spotykamy się na łączonych warsztatach przez co mamy możliwość współpracy z instruktorami prezentującymi inne techniki pracy.

W Centrum Wsi realizowany jest projekt: „„Wsparcie rodzin poprzez rozszerzenie oferty 3 świetlic środowiskowych Gminnego Ośrodka Kultury w Michałowie”.

Więcej na: https://gokmichalowo.pl/o-nas/projekty/

Godziny otwarcia

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
14.00 - 18.00
14:00 - 18:00
14:00 - 18:00
14:00 - 18:00
14:00 - 18:00
zajęcia w świetlicy zajęcia w świetlicy zajęcia w świetlicy zajęcia w świetlicy zajęcia w świetlicy

Opiekun Centrum Wsi w Szymkach

Nadchodzące wydarzenia

Archiwum wydarzeń

Galeria

Informacje o Szymkach

Szymki – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, w gminie Michałowo. Wieś królewska położona była w końcu XVIII wieku w starostwie niegrodowym jałowskim w powiecie wołkowyskim województwa nowogródzkiego. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa białostockiego. W latach 1973-–1976 wieś była siedzibą gminy Szymki. [źródło: Wikipedia]

Mapka dojazdu

Przewiń do góry Skip to content