👉Już w niedzielę 28.11.2021 zapraszamy do kina „CZAJKA” w GOK w Michałowie. W repertuarze znajdują się same nowości. Włączamy się do akcji Gminy Michałowo „Obrońcy granic nie płacą za nic” i proponujemy bezpłatne seanse dla służb mundurowych (policja, straż pożarna, straż graniczna, wojsko).

Godziny seansów:

  • 10.00 – Rodzina Adamsów 2
  • 12.15 – Dziewczyny z Dubaju – seans dla służb mundurowych
  • 15.00 – Pitbull – seans dla służb mundurowych
  • 17.10 – Dziewczyny z Dubaju
  • 20.00 – Pitbull

👉Działamy w reżimie sanitarnym.

Limit: 70 osób na seans, wymagane maseczki, dezynfekcja rąk przy wejściu, zachowanie odstępu. 

  • Cena biletu: 15zł
  • Służby mundurowe korzystające z bezpłatnych seansów w ramach akcji: „Obrońcy granic nie płacą za nic” powinny okazać legitymację służbową przy odbiorze bezpłatnego biletu. 

Repertuar

 

Rodzina Adamsów 2

U Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń. Etap buntu nie omija dorastających Wednesday i Pugsleya. Choć Addamsowie niekoniecznie wpisują się w model tradycyjnej rodziny, nawet Morticię martwi, że potomkowie po raz kolejny nie stawiają się na kolacji. Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy? Gomez wpada na genialny pomysł – wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę! Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka ogrom okropnie obłędnych przygód, które sprawią, że włosy staną dęba na głowie nawet Kuzynowi Coś.

źródło: https://www.filmweb.pl/

Dziewczyny z Dubaju

Młoda ambitna dziewczyna od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki.

źródło: https://www.filmweb.pl/

Pitbull

Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia  grupy Pershinga – konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju.  Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko.

źródło: https://www.filmweb.pl/

Odwiedź nas na facebooku

Przewiń do góry Skip to content