👉Już w czwartek 01.06.2023 zapraszamy do kina „CZAJKA” w GOK w Michałowie.

Godziny seansów:

  • 08:30 – Super Mario Bros.
  • 10:15 – Kicia Kocia
  • 11:15 – Super Mario Bros.
  • 15:00 – Kicia Kocia
  • 16:15 – Super Mario Bros.
  • 18:00 – Ślicznotka 2 (film nagrywany w Michałowie)
  • Cena biletu: ulgowy 18zł , normalny 20zł
  • bilety do nabycia bezpośrednio przed seansem

Repertuar

Ślicznotka 2 (początek)

Po sukcesie frekwencyjnym i komercyjnym filmu „Ślicznotka”, prezentujemy jej prequel. Akcja filmu „Ślicznotka 2: Początek” dzieje się kilka lat wcześniej niż wydarzenia z pierwszej części. Obserwujemy życie w Michałowie, którym twardą ręką rządzi lokalna pani Burmistrz – w tej roli ponownie Joanna Kurowska. Poza nią w premierowej odsłonie „Ślicznotki 2: Początek” nie zabraknie aktorów z pierwszej części takich jak Piotr Zelt – tu w roli wścibskiego dziennikarza, czy Marek Tyszkiewicz – jako sympatyczny wiceburmistrez oraz charyzmatyczna Dagmara Kaźmierska i Beata Chyczewska w roli tytułowej „Ślicznotki”. Do filmowej ekipy dołączyła również Dorota Chotecka i Martyna Kliszewska. W premierowej „Ślicznotce 2: Początek” fabuła oprze się na nieszczęśliwej miłości i perypetiach lokalnej władzy marzącej o wielkiej polityce. Pojawi się też wątek kryminalny.
Źródło: www.helios.pl

Super Mario Bros.

Super Mario Bros. Film (ang. The Super Mario Bros. Movie) – amerykańsko-japoński film animowany, oparty na serii gier komputerowych z udziałem postaci Mario[1][2]. Premiera filmu odbyła się 5 kwietnia 2023. Jest to druga adaptacja kinowa po filmie Super Mario Bros z 1993 roku.

Kicia Kocia mówi: Dzień Dobry!

Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko!

Odwiedź nas na facebooku

Przewiń do góry Skip to content