👉Już w czwartek 10.11.2022 zapraszamy do kina „CZAJKA” w GOK w Michałowie.

Godziny seansów:

  • 10:15 – Kopciuszek i Kamień Życia
  • 12:00 – Ślicznotka – FILM NAGRYWANY W MICHAŁOWIE
  • 18:10 – Ślicznotka – FILM NAGRYWANY W MICHAŁOWIE
  • 20:10 – Listy do M 5
  • Cena biletu: ulgowy 18zł , normalny 20zł
  • bilety do nabycia bezpośrednio przed seansem

Repertuar

Kopciuszek i Kamień Życia

Kopciuszek wraz z początkującą czarodziejką i dwiema rozgadanymi myszami stawia sobie za punkt honoru, aby odczarować zamienionego w gryzonia księcia Alexa. Niestety żadne magiczne zaklęcia nie chcą odwrócić złego uroku, więc jedynym sposobem na przywrócenie ukochanemu ludzkiej formy jest odnalezienie legendarnego Kamienia Życia. Przyjaciele udają się na pełną przygód, cudów i niebezpieczeństw wyprawę do dalekich krain.
Zródło: FILMWEB.pl

ŚLICZNOTKA

Akcja dzieje się w niedużym miasteczku na wschodzie Polski – zielonym, nowoczesnym i ekologicznym.  Mieszkańcy są postępowi, ale też swojscy i bardzo różnorodni – tak jak ich marzenia. Jeden chce władzy na stanowisku i pieniędzy, inny snuje plany o dalekich podróżach, kolejny chciałby choćby chwilowej namiętności, następny walczy o akceptację i normalność, a jeszcze inny potrzebuje nowego odkurzacza. Ich historie poznajemy podczas dorocznego festynu, na którym ma być wybierana miss miejscowości.
Źródło: FILMWEB.pl

Listy do M 5

Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie.

FILMWEB.pl

Odwiedź nas na facebooku

Przewiń do góry Skip to content