CENTRUM WSI / Hieronimowo

Centrum Wsi w Hieronimowie

Świetlica wiejska w Hieronimowie działa od lipca 2003 r. Mieści się ona w niedużym murowanym budynku, który w 2006 r. przeszedł kapitalny remont. 20 stycznia 2007 została otwarta ponownie. Jest to miejsce przytulne, nowocześnie urządzone i wyposażone w komputer, telewizor, dvd, video oraz bogatą paletę zabawek i gier dydaktycznych. W Hieronimowie „Centrum Wsi” otwarte jest trzy razy w tygodniu. Uczęszczają do niej dzieci od dwóch lat, młodzież i osoby dorosłe, w sumie ponad 30 osób. Odwiedzają nas też rodzice i dziadkowie naszych podopiecznych.niedużym murowanym budynku, który w 2006 r. przeszedł kapitalny remont. 20 stycznia 2007 została otwarta ponownie. Jest to miejsce przytulne, nowocześnie urządzone i wyposażone w komputer, telewizor, dvd, video oraz bogatą paletę zabawek i gier dydaktycznych. W Hieronimowie „Centrum Wsi” otwarte jest trzy razy w tygodniu. Uczęszczają do niej dzieci od dwóch lat, młodzież i osoby dorosłe, w sumie ponad 30 osób. Odwiedzają nas też rodzice i dziadkowie naszych podopiecznych.niedużym murowanym budynku, który w 2006 r. przeszedł kapitalny remont. 20 stycznia 2007 została otwarta ponownie. Jest to miejsce przytulne, nowocześnie urządzone i wyposażone w komputer, telewizor, dvd, video oraz bogatą paletę zabawek i gier dydaktycznych. W Hieronimowie „Centrum Wsi” otwarte jest trzy razy w tygodniu. 

W Centrum Wsi odbywają się różne zajęcia. Wspólnie odrabiamy lekcje, wykonujemy różnorodne prace plastyczne, śpiewamy, tańczymy, gramy w gry planszowe, przygotowujemy przedstawienia na spotkania z rodzicami. Prowadzimy też kronikę świetlicy.

Chętnie bierzemy udział w organizowanych przez GOK konkursach i mamy tu osiągnięcia:

  • III miejsce w konkursie na najlepiej zaśpiewane piosenki,

  • dwa razy I miejsce w konkursie „Wielkanocne inspiracje” w kategorii „Palma”,

  • wyróżnienie w konkursie wielkanocnym w kategorii „Pocztówka”

  • III miejsce w konkursie wielkanocnym w kategorii „Palma”

  • I miejsce w konkursie bożonarodzeniowym w kategorii „Zabawka tradycyjna”,

  • II miejsce w konkursie bożonarodzeniowym w kategorii „Zabawka nowoczesna”.

W Centrum Wsi w Hieronimowie funkcjonuje zespół wokalny: „Dziewczyny z majątku„. 
 

W Centrum Wsi realizowany jest projekt: „„Wsparcie rodzin poprzez rozszerzenie oferty 3 świetlic środowiskowych Gminnego Ośrodka Kultury w Michałowie”.

Więcej na: https://gokmichalowo.pl/o-nas/projekty/

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:00 - 19:00
15:00 - 19:00
nieczynne 15:00 - 19:00
15:00 - 19:00
zajęcia w świetlicy zajęcia w świetlicy, wokalne
"Dziewczyny z majątku'
zajęcia w świetlicy zajęcia w świetlicy

Zajęcia prowadzą: Anna Łapińska- Łukaszuk, Aleksandra Łapińska

Nadchodzące wydarzenia

Archiwum wydarzeń

Galeria

Informacje o Hieronimowie

Hieronimowo – niewielka wieś oddalona od Michałowa o 6 km. Znajduje się tam zespół dworski: ruiny dworu z lat 30-tych XIX w., murowana oficyna z ok. 1850 r. Można tam również zobaczyć drewniany czworak z II połowy XIX w. oraz wybrać się na spacer alejkami wspaniałego parku.

Mapka dojazdu

Adres:
Centrum Wsi w Hieronimowie
Hieronimowo 3
16-050 Michałowo

Przewiń do góry Skip to content