Siemianówka disco polo Party 15.06.2024

Siemianówka Disco Polo Party – 15.06.2024

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na wyjątkową imprezę muzyczną „Siemianówka Disco Polo Party”! Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca 2024 roku na malowniczej Plaży Siemianówka (Rudnia)
w Gminie Michałowo. Startujemy o godzinie 17:00!
Podczas imprezy będzie można podziwiać i bawić się przy rytmach największych gwiazd disco polo.
Na scenie wystąpią:

**Makaro**
**Imperium**
**Casanova**
**Zorka**
– **TOMASZ NIECIK** – gwiazda wieczoru!

Nie przegapcie tego niesamowitego wydarzenia, które obiecuje mnóstwo zabawy, tańca i niezapomnianych wrażeń. Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi, aby wspólnie cieszyć się muzyką, słońcem i atmosferą letniego festynu.
Do zobaczenia na Plaży Siemianówka w Rudni!

:
:
:

ZESPOŁY

Tomasz Niecik

Tomasz Niecik, właściwie Tomasz Niecikowski urodził się w 1982 roku w Grajewie. Od 2017 roku żonaty, ojciec dwójki dzieci (Dawid oraz Natalia). Od roku 2000 aktywny na scenie disco-polo oraz dance, na którą wkroczył jako tancerz (w latach 2000-2004) zespołu Weekend. W 2008 roku wydał debiutanckie single, które okazały się hitami wśród słuchaczy disco-polo. W 2010 roku wziął udział w przesłuchaniach do TVN’owskiego programu “Mam Talent” podczas którego zaprezentował swój największy dotychczasowy hit – utwór “Cztery Osiemnastki“. Nie zagwarantował on co prawda Tomaszowi awansu do kolejnego etapu programu, jednak zaprezentował jego osobę szerszej widowni.
Do chwili obecnej utwór ten był odtwarzany na platformie YouTube ponad 30 milionów razy.

Imperium

Zespół Imperium powstał w 1990 roku z inicjatywy Waldemara Oksztula, Mirosława Krysztopy i Krzysztofa Boguckiego.W swojej dyskografii zespół ma 16 albumów i liczne przeboje, w tym m.in.: „Biała kalina”, „Jesteś mym snem”, „Zielona miłość”, „Halina”, „Żółte tulipany”, „Oj, chmielu, chmielu”, „Takich oczu jak ty nie ma nikt”, „Hej dziewczyno”, „Pierwsza miłość” czy „Dziwują się ludzie”. W latach 1999–2007 zespół Imperium miał okres 8-letniej przerwy.

Makaro

Zorka

Zorka – polski zespół muzyczny disco polo istniejący od 2003 rokuZespół Zorka został założony pod koniec 2003, a założycielem zespołu jest Jan Korniluk. Grają i śpiewają każdy rodzaj muzyki weselnej, z naciskiem na tradycyjną muzykę ukraińską, polską, białoruską i rosyjską

Casanova

Organizatorzy

Patronat medialny

Miejsce imprezy

Poprzednie edycje

Galeria zdjęć

Odwiedź nas na facebooku

Przewiń do góry Skip to content