„Echa” Teatr Migro

Spektakl inspirowany książką Agnieszki Pajączkowskiej „Wędrowny zakład fotograficzny” jest impresją na temat Kresów Wschodnich. Opowiada o zapomnianych miejscach i ludziach, o zdjęciach, które po nich zostają, o wspomnieniach i o pamięci przyszłych pokoleń. Przedstawienie przenosi nas na chwilę do świata zamkniętego w fotografiach, które będą ożywać na oczach widzów, do świata wielu kultur – zamieszkiwanego przez ludzi różnych narodowości i wyznań.
Autorką choreografii do spektaklu jest Natalia Iwaniec, która posługuje się techniką gaga – językiem ruchowym opracowanym przez Ohada Naharina. Bardzo ważnym elementem spektaklu będzie muzyka złożona m.in. z pieśni z tych rejonów. Artyści zaproszą widzów do przyjrzenia się ich korzeniom i tego jaki wpływ mają one na ich życie, na dzisiejszy świat.
reżyseria: Monika Kozłowska
choreografia: Natalia Iwaniec
scenografia i kostiumy: Joanna Jaśko Sroka
występują: Justyna Orzechowska, Magdalena Pamuła/Julia Szewczyk, Justyna Wójcik, Kacper Lech, Michał Orzyłowski, Adam Plewiński
Spektakl powstał w ramach programu OFF Polska, który realizowany jest ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
29 listopada, godz. 17.00 – Sala widowiskowa GOK w Michałowie.
* wymagane maseczki
* wejście na podstawie bezpłatnego biletu wydawanego w dniu spektaklu do wyczerpania 70 miejsc (działamy w reżimie sanitarnym).
Zapraszamy!

Odwiedź nas na facebooku

Przewiń do góry Skip to content