👉 Zapraszamy na kolejne zajęcia tańca orientalnego!

👉 Gdzie i kiedy? Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie /  
22.10.2022r. (godz. 10:00 – 12:00)  – sobota

👉 Czym jest taniec orientalny?

Taniec orientalny (potocznie nazywany tańcem brzucha) jest najbardziej kobiecym i zmysłowym tańcem świata. Uczy miękkości ruchów, wdzięku i kokieterii. Jest przeznaczony dla kobiet w każdym wieku i o każdym rodzaju sylwetki. Uczy samoakceptacji, pewności siebie i wzmacnia poczucie własnej wartości. Działa kojąco na duszę i ciało. Rozwija wiele mięśni i wpływa pozytywnie na nastrój. 💃💃💃 Podczas cyklu warsztatów nauczysz się pięknej choreografii, którą będziesz mogła zaprezentować na dużej scenie podczas imprezy orientalnej w Michałowie.


👉 Warsztaty prowadzi: Katarzyna Duda-Charko
👉 Obowiązują zapisy telefoniczne: 857189019
*Limit osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Duda- Charko.
Tancerka i Instruktorka Tańca Brzucha. Jedyna w Polsce Sędzia Tańca Orientalnego międzynarodowej organizacji IAED (International Associacion of Eastern Dance). Mistrzyni Europy Wschodniej w Folklorystycznym Tańcu Orientalnym, dwukrotna vicemistrzyni Polski BellyDance/Oriental IDO Show. Tancerka międzynarodowego zespołu „Cygańskie Czary”. Pomysłodawczyni i organizatorka największych imprez o tematyce orientalnej na podlasiu tj. „Puchar Europy w Belly Dance”, „Wielka Impreza Orientalna”, „Arabska Noc” i wiele innych.
Od wielu lat prowadzi lekcje i warsztaty. Związana zawodowo ze Studiem Tańca Feniks w Białymstoku. Z wykształcenia Pedagog Specjalny.Katarzyna_Duda

Michałowo Oriental Dance Show 2 (07.05.2022)

WYSTĘP KATARZYNY:

Odwiedź nas na facebooku

Przewiń do góry Skip to content