Warsztaty wokalne

Warsztaty wokalne

Chcesz nauczyć się śpiewać, spędzić twórczo czas, poznać wspaniałych ludzi o podobnych zainteresowaniach? Przyjdź na zajęcia wokalne do GOK w Michałowie! 

Pod okiem profesjonalnej kadry i w asyście profesjonalnego sprzętu poznasz tajniki i sekrety śpiewu, wystąpisz na scenie a nawet nagrasz swoje utwory w studiu GOK RECORDS!

1. Program zajęć

Zajęcia odbywają się na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Michałowie dwa razy w tygodniu.

Praktyczne zajęcia to ćwiczenia związane z emisją głosu, oddechu , dykcji oraz zachowania scenicznego. Bardzo ważnym elementem jest śpiew wielogłosowy. W miarę postępów nasi adepci poznają tajniki śpiewu wielogłosowego i tworzenia harmonii. 

2. Wielogłosowy śpiew

W miarę postępów młodzież poznaje tajniki śpiewu wielogłosowego i tworzenia harmonii. Uczniowie śpiewają w duetach tercetach i kwartetach w rozbiciu na glosy.

3. Repertuar

Utwory najczęściej śpiewane przez uczestników zajęć podtrzymują kulturę mniejszości narodowych naszego regionu. W repertuarze znajdziemy głównie  piosenki w języku Białoruskim, Ukraińskim, Rosyjskim i Polskim.

3. Nagrania / koncerty

Uczestnicy naszych zajęć mają okazję rejestracji swoich dokonań w studiu nagraniowym GOK RECORDS! Tworzymy single, wspólne wydawnictwa, koncerty w formie audio-video. 

Zespoły i soliści biorą czynny udział w wielu przeglądach i koncertach o zasięgu lokalnym i międzynarodowym! Często w trakcie zajęć powstają nowe zespoły – sprawdźcie ich poczynania w dziale: ZESPOŁY

jerzy ostapczuk

Zastępca Dyrektora GOK, muzyk, dyrygent chóralny, założyciel i lider znanego zespołu: „PRYMAKI”

boguslawa karczewska

Instruktor wokalny, instruktor Centrum Wsi, wokalistka zespołu: „PRYMAKI”.

Materiały

Harmonogram spotkań

Wtorek Środa Czwartek
14:00 - 16:00
14:00 - 16:00 - młodzież
16:00 - 19:00 - dorośli
10:30 - 11:30 - (3-4 latki)
12.30 - 13.30 - (5-6 latki)
Zajęcia wokalno - estradowe
Dzieci Młodsze
Zajęcia wokalno - estradowe
Młodzież / dorośli / próby zespołów
Rytmika i kształcenie słuchu dla dzieci

Nadchodzące wydarzenia

Galeria

Przewiń do góry Skip to content