„Wsparcie rodzin poprzez rozszerzenie oferty 3 świetlic środowiskowych Gminnego Ośrodka Kultury w Michałowie (Bondary, Jałówka, Szymki)”

Termin: 2022r.

Realizuje: MGOPS, Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie

Koordynatorzy GOK – MGOPS, GOK Michałowo

Gmina Michałowo w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Michałowie realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wsparcie rodzin poprzez rozszerzenie oferty 4 świetlic środowiskowych Gminnego Ośrodka Kultury w Michałowie (Bondary,  Jałówka, Szymki)”

Celem projektu jest wsparcie rodzin, w tym dzieci i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym objętych usługami społecznymi poprzez utworzenie świetlic środowiskowych, realizację dodatkowych zajęć rozwijających zainteresowania i kompetencje kluczowe, zapewnienie bieżącej opieki dla 44 os. (23k,21m) oraz objęcie wsparciem 25 rodziców przeżywających trudności opiekuńczo wychowawcze w terminie do 31.12.2022 r.

Usługi świadczone będą w świetlicach w Bondarach, Jałówce, Szymkach.

Dofinansowanie projektu z UE: 427 919,20 PLN

Przewidywana jest rekrutacja na miejsca utworzone w ramach projektu:
– 13 miejsc w Świetlicy w Bondarach,

– 10 miejsc w Świetlicy w Jałówce,
– 6 miejsc w Świetlicy w Szymkach
oraz rekrutacja 25 rodziców.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest złożenie kompletu dokumentów rekrutacyjnych.

Galeria zdjęć z realizacji projektu