Termin: 2022r.

Realizuje: MGOPS, Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie

Koordynatorzy GOK – MGOPS, GOK Michałowo

Halo – Bondary, Szymki, Jałówka!

👩‍🏫Informujemy, iż trwa rekrutacja do projektu „Wsparcie rodzin poprzez rozszerzenie oferty 3 świetlic środowiskowych Gminnego Ośrodka Kultury w Michałowie (Bondary, Jałówka, Szymki)” realizowanego w prowadzonych przez Gminę Michałowo Świetlicach Środowiskowych.

Uczestnicy projektu zostaną objęci opieką świetlicową (organizacja czasu wolnego, rozwój zainteresowań), wezmą udział w dodatkowych zajęciach warsztatach:

📌szachowych,
📌warsztatach ogólnomuzycznych (wokalne, instrumentalne)
📌warsztatach filmowych
📌 warsztatach rzemiosła artystycznego
📌warsztatach teatralnych
📌warsztatach plastycznych
📌 zajęciach matematycznych
📌zajęciach w zakresie nauk przyrodniczych
📌dyskusyjnym klubie filmowym
📌zajęciach informatycznych – robotyka,
📌zajęciach rozwijających zainteresowanie j. angielskim.

🖍Zarówno dzieci jak ich rodzice będą mogli również skorzystać z wsparcia w formie warsztatów dla rodzin, warsztatów z zakresu zarządzania budżetem domowym oraz terapii rodzinnej.

Biorący udział w projekcie zostaną także objęci działaniami dotyczącymi organizacji czasu wolnego i budowania więzi rodzinnych m.in. spotkania integracyjne dla rodzin, wycieczka rodzinna do Warszawy.

Rekrutacja i dokumenty do wypełnienia:

📌Regulamin rekrutacji i udziału w projekcie

📌Oświadczenie uczestnika projektu

📌FORMULARZ REKRUTACYJNY

📌DEKLARACJA UDZIAŁU W PROJEKCIE

Formularze rekrutacyjne można składać w terminie do 31.05.2022 r. w Biurze Projektu (Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Michałowie, 16-050 Michałowo, ul. Białostocka 11).

Galeria zdjęć z realizacji projektu