Centrum Młodzieży

Centrum Młodzieży w Michałowie

Poprzez swoją otwartość na środowisko, działania animacyjne, rozrywkowe, kulturalne- Centrum Młodzieżowy w Michałowie jest miejscem aktywizującym i integrującym ludzi młodych, inspirującym i zaspokajającym ich potrzeby kulturalne, socjalne, rozrywkowe.

Centrum Młodzieży w Michałowie jest inicjatorem następujących imprez i wydarzeń:

  • „Michałowo DISCO FESTIVAL” – Back to 90s’ – jeden z większych festiwali disco-dance w Województwie Podlaskim, rokrocznie skupiający tysiące fanów i najlepszych wykonawców nurtu. Impreza organizowana wspólnie z największą w Polsce wytwórnią muzyczną: „GREEN STAR”, która objęła patronatem klasę estradową w Zespole Szkół w Michałowie.
  • „BEACH PARTY” na Plaży w Rudni – impreza organizowana na plaży w Rudni przy Zalewie Siemianówka (znanym ze zdjęć do filmu: „Opowieści z Narni”), skupiająca wszystkich fanów muzyki klubowej. Jeżeli szukasz wyrzutni CO2, konfetti, kolorowych świateł, chcesz się pobawić w pianie i posłuchać najlepszych DJ-ów – to impreza dla Ciebie!
  • „Rock Czad Party” – koncert muzyki rockowej, organizowany przez michałowską młodzież z różną częstotliwością aż od połowy lat 90-tych. Dotychczas gościliśmy u siebie najlepsze lokalne zespoły a także gwiazdy Polskie i zagraniczne, takie jak: Materia, Change Of Loyality (Rosja), Eye Sea Eye (Estonia).
  • „Turniej gier retro – MARIO BROS” – dla miłośników starych gier znanych z retro konsoli
  • „Warsztaty dubbingowe” – w studiu GOK RECORDS
  • Cykl spotkań z ciekawymi ludźmi, pod nazwą: „Młodzież pyta, odpowiada …”.

Chcesz działać razem z nami? Przyjdź do nas i podziel się swoimi pomysłami!

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00

Nadchodzące wydarzenia

Archiwum wydarzeń

Galeria

Wydarzenia

Beach Party na Plaży w Rudni

Michałowo Disco Festival

Sondy uliczne

Przewiń do góry Skip to content