dziewczyny z Majątku

zespół wokalny z gok w michałowie

Informacje o zespole

Zespół „Dziewczyny z Majątku” –  czyli trzy sympatyczne dziewczyny, które połączyła pasja do muzyki, tańca, śpiewu i… wszystkie pochodzą z Hieronimowa!

We wrześniu 2019 roku  w ramach zajęć muzycznych prowadzonych przez instruktorów  Bogusławę  Karczewską i Jerzego Ostapczuka w Centrum wsi w Hieronimowie spotkała się grupka wesołych kobietek  w szerokiej rozpiętości wiekowej . Od początku wytworzyła się ciepła rodzinna atmosfera i chęć wspólnego śpiewania. Po kilku próbach zrodziła się myśl stworzeniu  zespołu  pod nazwą „Dziewczyny z majątku” żartobliwie nazywają siebie „Dziewczyny z majątkiem”.

Pomysł nazwy powstał ze względu na ruiny (majątku) zamku ,które znajdują się w Hieronimowie. Panie chętnie uczestniczą  w zajęciach i  aby realnie poczuć klimat sceny za statywy do mikrofonów wykorzystują  kije od szczotki. Pozytywna energia i  zapał sprawiają że każda próba jest pełna radości i zaangażowania. Każdy występ jest wielkim przeżyciem  i z każdym występem dziewczyny czują się pewniej na scenie.  Debiutowały na koncercie dożynkowym w Jałowce w 2019r i w rodzinnym Hieronimowie.

  W repertuarze przeważają pieśni biesiadne oraz kolędy , z którymi wystąpiły po raz pierwszy w grudniu 2019 r. na Miejskiej Wigilii w Michałowie.

Jeszcze jest wiele do zrobienia ale „Dziewczyny z majątku” to pozytywna energia i tryskające humorem kobietki .Mają wiele pomysłów i chęci do działania .

Skład zespołu

  • 5 pięknych wokalistek!
  • instruktor: Bogusława Karczewska, Jerzy Ostapczuk

Dyskografia

  • CD „Wesołych świąt – kolędy Gminnego Ośrodka Kultury w Michałowie”

Video

Galeria

Koncerty

Media

Kontakt

tel. +48 857189019
gok@gokmichalowo.pl
Przewiń do góry Skip to content