Poniedziałek

👉14.00 – 16.00 – Klub miłośników radia K.Ławreszuk / GOK RECORDS
👉15.00 – 16.00 – zajęcia taneczne (dzieci 6-8 lat) Ż. Żynel-Kozłowska / sala taneczna
👉16.00 – 17.15 – zajęcia taneczne (dzieci 9-12 lat) Ż. Żynel-Kozłowska / sala taneczna
👉16.00 – 17.00 – zajęcia plastyczne (dzieci młodsze) M.Tarasewicz / sala plastyczna

Wtorek

👉15.00 – 16.00 – nauka gry na gitarze K.Ławreszuk / GOK RECORDS
👉16.00 – 17.45 – ping pong (Bakar – wolontariusz Europejski Korpus Solidarności) / hol dolny
👉16.00 – 18.00 – planszówki i rozmówki angielskie, (Jasja – wolontariuszka Europejski Korpus Solidarności) 
👉16.00 – 17.00 – zajęcia plastyczne (dzieci młodsze) M.Tarasewicz / sala plastyczna
👉
18.00 – 19.00 – gimnastyka z elementami jogi M.Tarasewicz / sala taneczna 
👉18.00 – 20.00 – „Dziewczyny z majątku” B.Karczewska / CW Hieronimowo

Środa

👉15.00 – 16.00 – gitara basowa K.Gryniewicz / sala muzyczna
👉16.00 – 18.00 – perkusja P.Oziabło / sala widowiskowa
👉17.00 – 18.00 – warsztat koncentracji – K.Nos / sala muzyczna 

Czwartek

👉14.00 – 16.00 – zajęcia wokalne J. Ostapczuk (dzieci i młodzież) / sala widowiskowa
👉16.00 – 19.00 – zajęcia plastyczne (Klub Osób Złotej Jesieni) M.Tarasewicz / sala plastyczna
👉
16.00 – 17.30 – zajęcia z rysunku MANGA / KOMIKS (Jasja – wolontariuszka Europejski Korpus Solidarności) /sala muzyczna
👉
16.00 – 18.00 – zajęcia wokalne J. Ostapczuk (Czerwone Szpilki, Słowiańska Nuta, Biełyja Kryły, dorośli) / sala widowiskowa
👉
19.00 – 20.00 – gimnastyka z elementami jogi M.Tarasewicz / sala taneczna 

Piątek

👉12.00 – 13.00 – rytmika z kształceniem słuchu (przedszkolaki) B. Karczewska / sala taneczna
👉
13.00 – 16.00 – Orkiestra Form Różnych L.Mazurek/ sala widowiskowa
👉
16.00 – 17.30 – zajęcia plastyczne (młodzież) M.Tarasewicz  / sala plastyczna
👉
16.30 – 17.00 – szachy (od podstaw) Ł.Suchowierski / sala muzyczna
👉
17.00 – 18.00 – szachy (średnio zaawansowani) Ł.Suchowierski  / sala muzyczna
👉
18.00 – 19.30 – szachy (zaawansowani) Ł.Suchowierski  / sala muzyczna
👉
17.30 – 20.00 – tkactwo M.Tarasewicz  / sala plastyczna

 Sobota

👉10.00 – 12.00 – taniec orientalny K. Duda- Charko / sala taneczna
👉
10.00 – 13.00 – zajęcia teatralne K.Leppay / sala widowiskowa 

Przewiń do góry Skip to content