Poniedziałek
15.40 – 16.40 – zajęcia taneczne (dzieci 7-11 lat) Ż. Żynel-Kozłowska / sala taneczna
16.40 – 17.10 – klub roztańczonego malucha (dzieci 4-6 lat) Ż. Żynel-Kozłowska / sala taneczna
16.00 – 17.00 – zajęcia plastyczne (dzieci 4-9 lat) M. Poleszuk / sala plastyczna
17.00 – 19.00 – „Montażownia” / nagrywamy obrazy i dźwięki K. Ławreszuk / GOK RECORDS
Wtorek
16.00 – 17.00 – zajęcia plastyczne (dzieci 4-9 lat) M. Poleszuk / sala plastyczna (od 18.09)
17.00 – 18.00 – nauka gry na gitarze K. Ławreszuk (dzieci, młodzież) / GOK RECORDS (od 17.10)
18.00 – 19.00 – nauka gry na gitarze K. Ławreszuk (dorośli) / GOK RECORDS (od 17.10)
18.00 – 19.00 – gimnastyka z elementami jogi M. Poleszuk / sala taneczna (od 19.09)
Środa
14.00 – 16.00 – zajęcia wokalno – estradowe” (dzieci i młodzież) J. Ostapczuk/ B. Karczewska / sala widowiskowa
16.00 – 18.00 – perkusja (dzieci, młodzież, dorośli) P. Oziabło / sala widowiskowa
17.00 – 18.00 – próba zespołu „Czerwone Szpilki” / sala muzyczna
Czwartek
10.30 – 11.30 – rytmika z kształceniem słuchu (dzieci 3 – 4 lat) B. Karczewska / taneczna (od 26.10)
12.30 – 13.30 – rytmika z kształceniem słuchu (dzieci 5 – 6 lat) B. Karczewska / taneczna (od 26.10)
16.00 – 19.00 – zajęcia plastyczne (Klub Osób Złotej Jesieni) M. Poleszuk / sala plastyczna
16.00 – 19.00 – zajęcia wokalno – estradowe (próby zespołów) J. Ostapczuk / sala widowiskowa
17.00 – 19.00 – Modelarstwo od podstaw (dzieci i młodzież) K.Gryniewicz /
19.00 – 20.00 – gimnastyka z elementami jogi M. Poleszuk / sala taneczna
Piątek
13.00 – 16.00 – Orkiestra Form Różnych L.Mazurek/ sala widowiskowa
14.00 – 16.00 – zajęcia plastyczne (młodzież 10-13 lat) M.Poleszuk / sala plastyczna
16.00 – 18.00 – zajęcia plastyczne (młodzież 14+) M.Poleszuk / sala plastyczna
17.00 – 17.30 – zajęcia szachowe (maluszki od podstaw) Ł. Suchowierski / sala muzyczna
17.30 – 18.00 – zajęcia szachowe (młodzież) Ł. Suchowierski / sala muzyczna
18.30 – 20.00 – zajęcia szachowe (zaawansowani) Ł. Suchowierski / sala muzyczna
18.00 – 20.00 – tkactwo M. Poleszuk / sala plastyczna
Sobota
10.00 – 13.00 – zajęcia teatralne K.Leppay / sala widowiskowa