Zajęcia taneczne

Zajęcia taneczne

Zapraszamy na zajęcia taneczne do GOK w Michałowie!  Zajęcia skierowane są do dzieci od 5 roku życia wzwyż. Treningi odbywają się w podziale na dwie grupy z uwzględnieniem wieku dziecka i stopnia zaawansowania.

Jak wyglądają zajęcia?

Każde zajęcia rozpoczynają się krótką pogadanką i objaśnieniem uczestnikom czego będziemy się uczyć podczas zajęć. Kolejnym nieodłącznym elementem jest rozgrzewka, która przygotowuje nasze ciało do wysiłku fizycznego. Podczas właściwej części zajęć pracujemy najczęściej metodą naśladowczą i zadaniową.
Metody i środki dydaktyczne są odpowiednio dopasowane do poziomu
i umiejętności grupy tak, aby uczestnicy z łatwością przyswajali realizowany materiał. Nie brakuje również czasu na zabawę, która stale towarzyszy podczas zajęć tanecznych. Trening kończymy bardzo przyjemnym akcentem– relaksacją, bądź stretching’iem.

Sala taneczna

Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie dysponuje profesjonalną salą taneczną,wyposażoną w lustra, profesjonalne nagłośnienie.

Podczas aktywnego udziału w zajęciach uczestnicy doskonalą i wyrabiają:

– umiejętność świadomego porządkowania ruchów w rytm muzyki
– umiejętność urzeczywistniania w ruchu własnych pomysłów i fantazji
– elastyczność i płynność wykonywanych ruchów
– koordynację ruchową, szybkość i wytrzymałość
– pracowitość i spostrzegawczość
– umiejętność wyrażania emocji
– umiejętność skupienia i współpracy w grupie

Prowadzący:
Żaneta Żynel - Kozłowska

żaneta żynel kozłowska
Tancerka, choreograf, instruktorka oraz absolwentka dwuletniego Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego z dziedziny taniec nowoczesny.
 Z dziećmi i młodzieżą współpracuje od 2008 roku. Organizatorka zawodów „Time For Kids”, wielu warsztatów tanecznych i jammów. Stylem, w którym się specjalizuje jest Hip Hop. Poszerza swoją wiedzę oraz zdobywa nowe umiejętności uczestnicząc w licznych warsztatach, wyjazdach, zawodach w Polsce i za granicą. Na co dzień jest osobą otwartą z dużym zapleczem pozytywnej energii, którą dzieli się ze swoimi podopiecznymi. Uważa, że dobra atmosfera w grupie i wzajemny szacunek to podstawa. Jednocześnie jest wymagająca oraz dbająca o porządek i dyscyplinę na zajęciach. Mimo częstej pracy grupowej podchodzi do uczestników zajęć w sposób indywidualny. Taniec jest jej ogromną pasją, którą dzieli się z innymi, a dowodem na to są jej wychowankowie, którzy wielokrotnie zdobywają czołowe miejsca na zawodach w całej Polsce.

„Uwielbiam dzieci za ich szczerość, spontaniczność, kreatywność oraz ogromne pokłady energii, którą dają mi na każdych zajęciach. Największą satysfakcję daje mi możliwość obserwowania jak taniec staje się dla dziecka prawdziwą pasją, a nie tylko jednym z wielu zajęć dodatkowych. Z roku na rok widzę postępy moich uczniów, co zarówno mi jak i im daje ogromną radość i motywację do dalszych działań. Instruktor tańca nie jest zwykłym zawodem, to wbrew pozorom duża odpowiedzialność. Nie pozwala na stanie w miejscu, co jest 100% zgodne z moją naturą. ”

Materiały

Harmonogram spotkań

Poniedziałek
15:40 - 16.40
Grupa młodsza (7 - 11 lat)
16:40 - 17:10
Roztańczony klub malucha

Nadchodzące wydarzenia

Galeria

Przewiń do góry Skip to content