👉Już we wtorek 03.10.2023 zapraszamy do kina „CZAJKA” w GOK w Michałowie.

Godziny seansów:

  • 09:00 – Kosmici w mojej szkole
  • 10:45 – O psie który jeździł koleją
  • 15:00 – Zakonnica 2
  • 17:00 – Teściowie 2
  • 18:45 – Zielona Granica
  • Cena biletu: ulgowy 18zł , normalny 20zł
  • bilety do nabycia bezpośrednio przed seansem

Repertuar

Zielona Granica

Psycholożka postanawia dołączyć do aktywistów wspierających uchodźców przebywających na polsko-białoruskiej granicy.

Zakonnica 2

Rok 1956, Francja. Pewien ksiądz zostaje zamordowany. Zło rozprzestrzenia się po świecie. Sequel globalnego przeboju opowiada o siostrze Irene, która raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą.

Teściowie 2

Komiczno-ironiczna opowieść o tym jaki jest stan małżeństwa z trzydziestoletnim stażem, o różnicy pokoleniowej w związku, która wciąż wydaje się być tematem tabu oraz o tym czy w ogóle warto brać ślub.

O psie który jeździł koleją

Zuzia poznaje psa Lampo, który jest popularny dzięki swym podróżom kolejowym.

Kosmici w mojej szkole

W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli. Czasu jest coraz mniej, po szkolnych korytarzach krąży UFO, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu!

Odwiedź nas na facebooku

Przewiń do góry Skip to content