👉Już w czwartek 24.01.2023 zapraszamy do kina „CZAJKA” w GOK w Michałowie.

Godziny seansów:

  • 12:30 – MUMIE 
  • 14:15 – Kot Maurycy
  • 16:00 – Kot w Butach
  • 18:00 – Ślub Doskonały
  • Cena biletu: ulgowy 18zł , normalny 20zł
  • bilety do nabycia bezpośrednio przed seansem

Repertuar

MUMIE

MUMIE to zabawna rodzinna, animowana przygoda, która śledzi trzy egipskie mumie, które przypadkowo wkraczają do współczesnego świata. Film jest pełen humoru, przygód i serca – pokazuje prawdziwą wartość przyjaźni, pracy zespołowej i wiary w siebie.

Kot Maurycy

„Zadziwiający kot Maurycy” to pierwszy animowany film fabularny oparty na twórczości kultowego pisarza – Terry’ego Pratchetta, którego legendarny cykl „Świat Dysku” sprzedał się w liczbie przeszło 70 milionach egzemplarzy i znajduje się na liście stu najlepiej sprzedających się serii literackich w historii. W oryginalnej wersji językowej animacji głosów bohaterom użyczyli: Emilia Clark, Himesh Patel, David Tennant, Gemma Arterton, a w rolę tytułowego kocura wcielił się Hugh Laurie, czyli nie kto inny jak uwielbiany w Polsce Doktor House.

Kot w Butach - ostatnie życzenie

Po raz pierwszy od ponad dziesięciu lat DreamWorks Animation przedstawia nową przygodę w świecie Shreka. Oto zuchwały złodziejaszek Kot w butach odkrywa, że jego pasja do ryzyka i lekceważenie zasad bezpieczeństwa są tragiczne w skutkach. Kot zmarnował już osiem ze swoich dziewięciu żyć, a w dodatku po drodze stracił ich rachubę. Kot wyrusza więc na niezwykłą wyprawę.

Ślub Doskonały

Ten ślub nie zapowiadał się najlepiej już od samego początku. Panna młoda (Aleksandra Adamska) jest w ciąży, a jej zaborcza mamusia (Ewa Kasprzyk) nie chce słyszeć o prawdziwym ojcu dziecka. Pan młody (Adam Woronowicz) w zasadzie nie zna swojej przyszłej żony, a do ożenku został zmuszony wymownym szantażem przez przyszłą teściową.  Gdy nastaje dzień ślubu, rusza lawina zdarzeń. Pan młody budzi się w apartamencie dla nowożeńców z gigantycznym bólem głowy po hucznym wieczorze kawalerskim, u boku nieznajomej kobiety.

Odwiedź nas na facebooku

Przewiń do góry Skip to content