Nagrywamy podcasty

😲 Uwaga! Od dziś możecie słuchać naszych podcastów na największych platformach streamingowych, m.in Spotify, GooglePodasts, AmazonMusic, ApplePodcasts, Youtube!

☎️📞Jesteśmy dostępni w aplikacjach komórkowych (Android, Mac OS), także złapiecie nas również na swoich telefonach komórkowych!
 
🤔 Dobra, ale czym w zasadzie jest podcast?! Podcast „jest to forma internetowej publikacji dźwiękowej lub filmowej, najczęściej w postaci regularnych odcinków”. Naszą przygodę z tym zagadnieniem rozpoczęliśmy od serii „Legendy Gminy Michałowo”.
 
👉 Jak nas odnaleźć? Wystarczy wejść na którąkolwiek z wymienionych platform i wpisać: „Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie” – miłego odbioru!
 

WARSZTATY NAGRYWANIA PODCASTÓW

😲Skoro już wiemy czym jest „podcast” – zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach nagrywania podcastów. 

Warsztaty obejmują trzy spotkania, we środy w poniższych terminach:

  • 3 marca 2021r., godz. 15.00 – 16.30 / Studio GOK RECORDS
  • 10 marca 2021r., godz. 15.00 – 16.30 / Studio GOK RECORDS
  • 17 marca 2021r., godz. 15.00 – 16.30 / Studio GOK RECORDS

👉  W trakcie spotkań dowiecie się:

  • jak nagrać „podcast” – czyli krótka instrukcja obsługi sprzętu i niezbędnego oprogramowania do realizacji nagrań audio
  • jak pracować z tekstem
  • na czym polega praca lektora i realizatora w studiu nagraniowym
  • jak stworzyć ciekawe tło muzyczne naszego podcastu przy pomocy darmowych, ogólnodostępnych narzędzi
  • jak opublikować podcast w platformach streamingowych.

👉 Efektem warsztatów będzie nowy podcast z serii: „Legendy Gminy Michałowo”, który opublikujemy na platformach streamingowych – także jeżeli marzysz o tym aby usłyszeć swój głos np. na „Spotify” bądź w radiu: „Michałowo.FM” – masz ku temu jedyną okazję!

logo portalu spotify     logo_radio_michalowofm

🤔 Jak się zapisać?!

👉 Przeczytaj i nagraj telefonem komórkowym następujący tekst:

„W wielu legendach, podaniach, anegdotach regionu Podlasia można było zauważyć jak ważna była tradycja, jak silnie mieszańcy wsi byli przywiązani do ludowej obrzędowości. Legendy obrazują znaczenie tradycji rzemiosła ludowego (np. tkactwa, kowalstwa), obrzędów rolniczych (np. dożynek), kulinarnych (np. kiszenie kapusty, wyrabianie chleba), gospodarskich (darcie pierza, przędzenie), zwyczajów weselnych (swaty, zaręczyny)”.

👉 Wyślij go do nas na adres mailowy: warsztaty@gokmichalowo.pl

👉 W tytule maila wpisz: imię i nazwisko / warsztaty podcastów, w treści maila zamieść dane kontaktowe.

☎️📞Odezwiemy się do czterech wybranych osób, które zaprosimy do udziału w warsztatach. 😁

🎼  Wszyscy uczestnicy otrzymają imienny certyfikat udziału w warsztatach a najzdolniejszych z nich zaprosimy do współpracy przy tworzeniu audycji radiowych na falach: „Michałowo.FM”.
 
Prowadzący: Piotr „OZZY” Oziabło
 

PLAKAT WARSZTATÓW NAGRYWANIA PODCASTÓW

Odwiedź nas na facebooku

Przewiń do góry Skip to content