"Równać szanse 2020" - Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży

Termin:  luty – lipiec 2021r.

Miejsce: Gmina Michałowo

Realizuje: Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie

Koordynatorzy GOK: Bogusława Karczewska, Natalia Wenclik-Olszewska

Kwota dofinansowania: 8464 zł.

Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie brał udział w „Regionalnym Konkursie Grantowym” programu: „Równać Szanse 2020” organizowanym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Polską Fundację Dzieci i Młodzieży i otrzymał dotacje w wysokości 8464 zł na realizację projektu: „Ze smakiem po dziejach gminy Michałowo”.
Uczestnikami projektu będzie młodzież w wieku 12-18 lat mieszkająca w Gminie Michałowo. W ramach realizacji projektu odbędą się warsztaty kulinarne w Centrum Produktu Lokalnego w Sokolu oraz zostanie wydana  książeczka  z historyjkami kulinarnymi związanymi z naszą gminą .

Masz 13 lat a nie przekroczyłeś 19 to masz szansę przeżyć z nami przygodę kulinarną. Nie musisz umieć gotować, ale możesz samodzielnie spróbować jak gotowano kiedyś. W ramach działania ,,Ze smakiem po dziejach gminy Michałowo” planujemy zorganizować szereg warsztatów kulinarnych w Centrum Produktu Lokalnego w Sokolu oraz wspólnie stworzyć książeczkę kulinarną.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 603 686 600
lub mailem: CPL@CPLSOKOLE.PL
Startujemy już 1 marca 2021r.
Ilość osób ograniczona!
Zapraszamy!

Przedstawiamy nasze najnowsze dziecko, książeczkę kucharską pt.: „Ze smakiem po dziejach Gminy Michałowo” 😍
❗ Publikacja powstała w wyniku projekt pn. „Ze smakiem po dziejach Gminy Michałowo” realizowanego w ramach programu „Równać szanse” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.
Książka zawiera zgromadzone przepisy kulinarne, wykorzystywane podczas warsztatów z młodzieżą. Projekt angażował młodych ludzi z Gminy Michałowo, pozwolił na zapoznanie się z regionalną kuchnią oraz historią tradycyjnych dań pozyskaną z pierwszej ręki – od starszych mieszkańców Gminy Michałowo.
✊Koordynatorem i pomysłodawcą projektu była nasza instruktorka- Bogusława Karczewska, która wraz z Natalią Wenclik-Olszewską i Niną Młynek, dzielnie stawiały czoła kulinarnym i logistycznym wyzwaniom. Ukłony w stronę Pań, a teraz zabieramy się za gotowanie! 🙂 👏👏👏
plakat projekt równać szanse
Przewiń do góry Skip to content