30. Finał WOŚP w Michałowie

30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Zbieramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci

 

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Oddziały i pododdziały okulistyki dziecięcej oraz wydzielone łóżka dziecięce w oddziałach okulistyki dla dorosłych działają w 25 ośrodkach w 17 miastach Polski. W całym kraju są też poradnie okulistyki dziecięcej, które również wymagają wyposażenia w nowoczesny sprzęt okulistyczny. Rokrocznie na oddziałach okulistyki dziecięcej hospitalizowanych jest kilkanaście tysięcy pacjentów. Jednymi z najczęstszych powodów, dla których dzieci trafiają do specjalistów z zakresu okulistyki, są – poza pogorszeniem ostrości wzroku – jaskra, zaćma, różnego rodzaju urazy, anomalie rozwojowe i nowotwory. Wiele tych schorzeń wymaga wykonania zabiegów operacyjnych – w 2019 roku przeprowadzono ich blisko 650, z czego najwięcej, ponad 25%, stanowiły operacje guzów*. Specjaliści uwagę zwracają również na krótkowzroczność wśród dzieci i młodzieży, która w coraz większej liczbie krajów przybiera charakter epidemiczny, co ma bezpośredni związek z nadmiernym korzystaniem z urządzeń elektronicznych.

30. Finał WOŚP nie odbędzie się 30 stycznia 2022r.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/4505539176203938

Grupa FB [wolontariusze, darczyńcy, artyści]: https://www.facebook.com/groups/1550987325107488

Informacje o 30. Finale WOŚP w Michałowie
 
👉 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pomocą przy organizacji 30 Finału WOŚP w Michałowie. Osoby, instytucje, organizacje chcące wesprzeć nadchodzący finał prosimy o kontakt z szefem sztabu – p. Małgorzatą Tarasewicz 857189019.
 
👉 Drodzy! Z największą radością informujemy, że dostaliśmy potwierdzenie rejestracji sztabu na ❤️ 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. ❤️ Wszelkie informacje związane z tym wydarzeniem będziemy publikować na bieżąco. Siema!
 
❤ Kochani!
Informujemy iż e-skarbonka Sztabu WOŚP nr. 3132 GOK Michałowo już działa! Możecie wesprzeć tegoroczny WOŚP dowolną kwotą pod linkiem:
 
 
❤ W Michałowie znajdziecie także puszki stacjonarne 30 Finału WOŚP.
📌Sklep spożywczy „U Elki” ul. Hieronimowska 9D 16-050 Michałowo
📌GOSPODA Michałowo
✌❤ Prosimy o wsparcie, siema!
#wośp2022 #3132Michałowo #gokmichałowo #michałowo
 
 
Rozkład jazdy:
 
Co będziemy licytować?!
* więcej informacji wkrótce
 
❤️Podczas 29. WOŚP w Michałowie zebraliśmy kwotę 10 008,71zł. To nasza wspólna cegiełka w tej pięknej inicjatywie!
❤️DZIĘKUJEMY wszystkim darczyńcom, artystom a przede wszystkim naszym wolontariuszom! ❤️❤️❤️
❤️WOŚP gra dalej! Nadal można wpłacać datki na stronie

CO LICYTUJEMY?

INFORMACJE O SZTABIE:

Oficjalna strona sztabu WOŚP Michałowo: https://michalowo-3132.wosp.pl/

 

ZAGRAJĄ:

GALERIA ZDJĘĆ

POPRZEDNIE EDYCJE

Odwiedź nas na facebooku

Przewiń do góry Skip to content